• Aparatura Futaba 16IZ

Symbol: 040412
2519.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Pocztex Kurier 48 0
Kurier DPD 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier 48 (za pobraniem) 14.5
Kurier DPD (za pobraniem) 16.99
Dostępność Dostępny
EAN 4513886034275

Aparatura Futaba 16IZ

Futaba 16IZ to wysokiej jakości radiowa aparatura zdalnego sterowania (RC). Jest to zaawansowany nadajnik, który umożliwia pilotowanie różnych modeli RC, takich jak samoloty, helikoptery, samochody i łodzie. Wyposażony jest w 18 kanałów, co oznacza, że ​​możesz nim kontrolować wiele różnych funkcji modelu RC jednocześnie. Zapomnij o ograniczeniach! Urządzenie oferuje duży, kolorowy wyświetlacz dotykowy, który umożliwia łatwą i intuicyjną obsługę. W zestawie znajdziesz również odbiornik R7108SB S.Bus2 Dual Antenna Diversity umożliwiający dwukierunkową komunikację. Przejmij stery i ciesz się pełną kontrolą!

Futaba/T16IZ/1

Zaawansowany protokół FASSTEST

Nadajnik wykorzystuje dwukierunkowy system komunikacji FASSTEST. Jego główną zaletą jest duża prędkość transmisji danych, która pozwala na zminimalizowanie opóźnień w sterowaniu modelem RC. W porównaniu z wcześniejszymi systemami FASST FASSTest oferuje nawet 30% szybszą transmisję i skuteczność w zatłoczonych obszarach. Wykorzystuje szeroki zakres pasma radiowego, dzięki czemu zapewnia stabilne połączenie między nadajnikiem a odbiornikiem. Zapomnij o zakłóceniach i poruszaj się bezpiecznie dzięki 16IZ.

Futaba/T16IZ/2

Obsługuje aż 18 kanałów

System FASSTEST obsługuje maksymalnie 18 kanałów, co oznacza, że w razie awarii jednego z nich, automatycznie przełącza się na inny, w celu zapewnienia ciągłości transmisji. W efekcie możesz cieszyć się niezawodnym, szybkim i skutecznym działaniem 16IZ oraz precyzyjną kontrolą swoich modeli RC w czasie rzeczywistym. Jeśli szukasz niezawodnej aparatury zdalnego sterowania, 16IZ jest dla Ciebie!

Futaba/T16IZ/3

System S.Bus2 - skuteczna redukcja okablowania

Tradycyjne systemy RC wymagają, aby każda funkcja modelu RC była podłączona do osobnego kanału na odbiorniku. Dzięki systemowi S.Bus2, wiele funkcji takich jak serwomechanizmy, regulatory prędkości itp., możesz połączyć za pomocą jednego przewodu! Teraz dostosujesz funkcje modelu bezpośrednio z nadajnika, bez konieczności korzystania z komputera lub specjalnego programatora. Sprawdź jakie to wygodne!

Futaba/T16IZ/4

Bezproblemowa łączność z komputerem

Jeśli wolisz, możesz podłączyć nadajnik bezpośrednio do komputera za pomocą kabla USB-C. Dzięki temu możesz korzystać z różnych symulatorów lotów, które pozwolą Ci doskonalić umiejętność latania. Z poziomu komputera zmienisz też parametry swojego modelu RC i dostosujesz go do własnych preferencji.

Futaba/T16IZ/5

Wygodna obsługa lotu

16IZ wyposażono w nowoczesny ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala, 2 klawisze enter oraz wyjątkowo precyzyjne drążki. Takie rozwiązanie pozwala na łatwą i komfortową obsługę modeli RC. Wyświetlacz zapewnia doskonałą widoczność zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Co więcej, nadajnik umożliwia głosowy odczyt danych telemetrycznych, dzięki czemu łatwiej zrozumiesz kluczowe parametry w czasie lotu.

Futaba/T16IZ/6

Wszystkie akcesoria w zasięgu ręki

T16IZ oferuje uchwyt Multi w pobliżu portu ładowania. Umożliwia on montaż akcesoriów za pomocą śruby M3. Teraz możesz zawsze mieć pod ręką odbiornik RC, zewnętrzną baterię, czy dodatkowe moduły. Możesz też zamocować uchwyt na tablet lub smartfona. Popraw swój komfort i lataj bezpiecznie z Futaba!

Futaba/T16IZ/7

Wydajne działanie

Wszystkie pliki danych możesz bezpiecznie przechować na karcie micro SD (uwaga: brak karty w zestawie). Urządzenie może też zaalarmować Cię wibracją o niepożądanej sytuacji, takiej jak np. niskie napięcie. Aparatura została wyposażona w wydajny akumulator litowo-polimerowy, o pojemności aż 2000 mAh, który zapewnia długi czas lotu. Nie musisz obawiać się, że odmówi Ci posłuszeństwa w najmniej spodziewanym momencie — niezbędnych informacji o poziomie naładowania dostarczy Ci wyświetlacz.

Futaba/T16IZ/8

W zestawie

  • Nadajnik T16IZ
  • Odbiornik R7108SB
  • Bateria litowo-polimerowa LT2F2000B
  • Kabel USB do ładowania
  • Pasek na szyję
  • Instrukcja obsługi
Producent Futaba
Model T16IZ
Częstotliwość nadajnika 2,4 GHz
System operacyjny 2-Stick, 18-Channels, 2.4 GHz FASSTest/FASST/T-FHSS/S-FHSS System
Zasilanie Bateria litowo-polimerowa 7,4 V LT2F2000B
Moc wyjściowa RF 100 mW EIRP
Wymiary 24.9 x 47.3 x 14.3 mm
Waga 12 g
Zasilanie odbiornika 6.6 V LiFe Battery
Pobór prądu odbiornika 75 mA
Moc wyjściowa RF odbiornika 25 mW EIRP
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny