• Hasselblad 907X 50C

26999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Kurier DPD 0
Kurier DPD (za pobraniem) 18
Dostępność Dostępny
EAN 7392544114231

KOMPAKTOWY I MINIMALISTYCZNY
 

Korpus Hasselblad 907X to najmniejszy aparat średnioformatowy jaki stworzyliśmy, wzorowany wizualnie na starych aparatach tej marki. Jest ultra cienki i lekki, bez tylnej ścianki waży zaledwie 200g. Body zostało skonstruowane, aby w prosty sposób sparować je ze ścianką cyfrową CFV II 50C. Dzięki temu połączeniu stworzysz zupełnie nową kombinację i otrzymasz średnioformatowy bezlusterkowy aparat fotograficzny. Za pomocą specjalnych adapterów możesz podłączyć inne obiektywy Hasselblad, od systemu V po najnowocześniejsze obiektywy z serii XCD. 907X jest także kompatybilne z szeroką gamą obiektywów innych firm.

 

image


ERGONOMICZNA ŚCIANKA CYFROWA
 

Ulepszona cyfrowa ścianka CFV II 50C z dotykowym, odchylanym wyświetlaczem o przekątnej 3.2 cala w połączeniu z korpusem 907X zapewnia więcej kreatywnych możliwości, oferując wyjątkowe doznania fotograficzne. Wewnętrzne gniazdo akumulatora sprawia, że jej budowa jest jeszcze bardziej smukła. Ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 768 wyróżnia się innowacyjnym interfejsem użytkownika z opcją przesuwania oraz zbliżania w trakcie przeglądania zdjęć. Ścianka jest wyposażona w średnioformatowy sensor CMOS o rozdzielczości 50 megapikseli, pozwala on zapewnić optymalną wydajność i wyjątkową głębię kolorów. CFV II 50C charakteryzuje się 14-stopniowym zakresem dynamiki oraz możliwością zapisu zdjęć w formatach JPEG i TIFF w pełnej rozdzielczości, jak również surowych plików z rozszerzeniem 3FR. Umożliwia także nagrywanie filmów w Full HD lub 2.7 K. Dzięki odchylanemu ekranowi CFV II 50C możemy przełączyć się na klasyczny styl fotografowania.


image


Hasselblad Natural Color Solution (HNCS)
 

Rozwiązanie Hasselblad Natural Color zostało opracowane dla najbardziej wymagających użytkowników. System gwarantuje naturalne kolory, które są zbliżone do barw postrzeganych przez ludzkie oko. Dzięki 16-bitowej głębi kolorów, HNCS zapewnia płynne przejścia tonalne oraz filmową jakość obrazu prosto z Twojego aparatu.


imageKULTOWY DESIGN
 

Pamiętasz kultowe aparaty Hasselblad, które tworzyły historię fotografii? Model CFV II 50C łączy przeszłość z teraźniejszością i nawiązuje do designu aparatów z serii V. Okleina ze skóry ekologicznej, chromowane wykończenie w kolorze matowej czerni oraz charakterystyczny kształt przywodzą na myśl wczesne aparaty na film z serii V. Cyfrowy tył został wyposażony w akumulator z systemu X, dzięki czemu udało się uzyskać mniejszą obudowę. CFV II 50C to elegancka i kompaktowa konstrukcja w połączeniu z nowoczesną technologią i renomowaną jakością obrazu marki Hasselblad. Pomimo małych rozmiarów, w aparacie są wbudowane gniazda kart SD UHS-II, porty audio i flash oraz Wi-Fi i USB-C.


image


NIEZRÓWNANA KOMPATYBILNOŚĆ
 

Mocowanie na korpusie pozwala podłączyć stare oraz nowe obiektywy. Aparat jest kompatybilny z obiektywami systemu V produkowanymi od 1957 roku, możesz do niego zamocować najnowsze obiektywy z serii X a także obiektywy HC i HCD oraz XPan. Wszystkie te obiektywy mogą być używane dzięki specjalnym adapterom. Takie rozwiązanie pozwala łączyć fotografię cyfrową i analogową. Aparat 907X w połączeniu ze ścianką CFV II 50C daje fotografom dostęp do wysokiej jakości obiektywów XCD, które wspierają autofocus oraz automatyczną ekspozycję. W przeciwieństwie do poprzednich wersji aparatu, CFV II 50C nie ma ograniczeń w dostępie do obiektywów szerokokątnych, pozwala to na używanie obiektywów takich jak XDC 21 i 30. Możliwe jest też mocowanie adapterów i obiektywów innych producentów.

image


WYJĄTKOWY EKRAN DOTYKOWY
 

Innowacyjny odchylany ekran w CFV II 50C z intuicyjnym interfejsem dotykowym ulepsza kompozycję, ustawienia ostrości i przeglądanie zdjęć podczas ich robienia. Opcje „rozciągnij" oraz „przesuń" znacznie ułatwiają przeglądanie zdjęć. Płynne wyświetlanie obrazu na żywo jest możliwe dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania klatek - aż 60 klatek na sekundę. Wysoka rozdzielczość ekranu i ulepszony podgląd na żywo zapewniają jeszcze dokładniejsze ustawienie ostrości, szczególnie przydatne w przypadku ręcznie ustawianych obiektywów z systemu V.


image

907X GRIP
 

Błyskawiczna regulacja przysłony, szybkości migawki oraz natychmiastowy wybór punktu AF przy pomocy joysticka - wszystko to możliwe dzięki uchwytowi 907X Control Grip, który jest fantastyczną alternatywą dla ekranu dotykowego. Cztery przyciski, z możliwością konfiguracji i wyboru spośród 30 różnych funkcji, pozwalają uzyskać szybki dostęp do przeglądania zdjęć i różnych opcji menu.


image
907X Wizjer optyczny
 

Opcjonalny wizjer optyczny 907X (OVF) umożliwia wykonywanie zdjęć na poziomie oczu. Można go łatwo połączyć z aparatem 907X 50C za pomocą złącza na obudowie. Wyposażony w liczne ramki do kadrowania, dostosowane do używanego obiektywu. OVF charakteryzuje się szerokim polem widzenia, oznaczeniami dla XCD 21, 30 i 45 mm oraz centralnym punktem autofokusa.


image
Phocus Mobile 2 - nowy poziom edycji zdjęć
 

Dzięki Phocus Mobile 2 codzienny worklfow jest jeszcze wygodniejszy. Za pomocą PM2 przeniesiesz proces edycji zdjęć na nowy, mobilny poziom. Kompatybilny z X1D II 50C przy pomocy USB-C lub Wi-Fi, Phocus Mobile 2 jest obsługiwany w modelach iPad Pro i iPad Air 2019. Dzięki temu fotograf będący w podróży, ma możliwość wykonywania płynniejszej i szybszej pracy. Za pomocą Phocus Mobile 2 można importować, edytować i oceniać zdjęcia, bezpośrednio na swoim urządzeniu. Ponadto, Phocus Mobile 2 obsługuje pełną jakość eksportowanych zdjęć, tethering i bezpośrednie sterowanie kamerą.


image

 


 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie