• Inteligentny oczyszczacz powietrza Petoneer AirMaster

Symbol: 023127
449.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 8
Odbiór osobisty (po przedpłacie) 0
Pocztex Kurier 48 (odbiór w punkcie) 8
Pocztex Kurier 48 9.9
Paczkomaty InPost 10
Kurier DPD 12.99
Pocztex Kurier 48 (za pobraniem) 13.5
Kurier DPD (za pobraniem) 18
Dostępność Duża ilość
EAN 6930460006073
 

 
Petoneer AirMaster

Poznaj zdefiniowany na nowo system oczyszczania powietrza dla Ciebie i Twojego pupila. Dzięki oczyszczaniu składającemu się z pięciu etapów - sterylizacja światłem UV-C, przejście przez filtr z aktywnym węglem, fotokataliza, jonizacja oraz ozonowanie - zaznamy powietrza najwyższej jakości. Oczyszczacz AirMaster od Petoneer zapewnia najwyższej jakości poziom czyszczenia połączony z prostotą obsługi, przenośnymi rozmiarami, stylowym wyglądem i sterowaniem z aplikacji.


Technologia wykraczająca poza tradycyjne oczyszczanie

Utlenianie fotokatalityczne posiada głębokie korzenie, które sięgają programów kosmicznych NASA. Dzięki temu rozwiązaniu astronauci mogli oczyszczać powietrze i wodę w trudnych misjach kosmicznych. Od tego momentu NASA wprowadziła różne zastosowania dla tej technologii w statkach kosmicznych począwszy od rewitalizacji atomosfery po dezynfekcję wody pitnej. Jednak technologia ta odnalazła zastosowanie również na Ziemi. Dzięki fotokatalitycznemu utlenianiu zainspirowanemu przez NASA, Petoneer AirMaster wykracza poza tradycyjne systemy oczyszczania powietrza, nie tylko eliminując nieświeży zapach i redukując kurz, ale faktycznie eliminując szkodliwe zanieczyszczenia powietrza oraz unoszący się w domu odór. 


Skuteczna kataliza i rozkład

Filtr fotokatalizatora aktywnie katalizuje przy pomocy ultrafioletowego światła, dzięki czemu skutecznie rozkłada bakterie, wirusy, zapachy, lotne związki organiczne, PM2,5 i inne gazowe zanieczyszczenia. Filtr przekształca te szkodliwe substancje w nieszkodliwą wodę i dwutlenek węgla. Urządzenie zapewnia sterylizację i dezodoryzację z poziomem skuteczności sięgającym do 99%.


LEDowy ekran dotykowy

Szklany, dotykowy ekran jest intuicyjny w obsłudze, a dzięki temu, że jest pozbawiony przycisków, bardzo łatwo się go czyści, natomiast analogowy wyświetlacz reaguje na Twój dotyk.

 Ozonowanie

Dzięki technologii rozkładu ozonu urządzenie jest w stanie dosięgnąć każdego, nawet trudno dostępnego kąta pomieszczenia i zneutralizować nieprzyjemne zapachy, zahamować rozwój bakterii, zapewniając świeże i czyste powietrze. Generator jest w stanie wytworzyć 3 miliony jonów na m3. Tego rodzaju jony ujemne unoszą się w powietrzu i po natknięciu się na szkodliwą substancję, otaczają ją i doprowadzają do jej neutralizacji. W ten oto sposób bakterie, alergeny i wirusy zostają unieszkodliwione, dzięki czemu możesz cieszyć się czystym powietrzem jak w lesie, lub nad morzem.
Podwójny filtr dla lepszego oczyszczania

Filtr fotokaltalizatora eliminuje nieprzyjemny odór, hamuje rozwój bakterii oraz rozkłada lotne związki organiczne. Z kolei filtr węglowy pochłania odór dzięki czemu skutecznie usuwa unoszący się nieprzyjemny zapach, natomiast filtr HEPA oczyszcza powietrze z pyłu, włosów i malutkich cząsteczek.


UV-C i eliminacja wtórnego zanieczyszczenia

Włosy, roztocza itp. jeśli po zaabsorbowaniu nie zostaną na czas oczyszczone przez kompozytowy filtr z węglem aktywnym, to mogą stać się pożywką dla bakterii. Panel UV-C oświetla powierzchnię filtra i dzięki uwolnieniu promieniowania UV z falami o długości 275 nm w sposób ciągły tłumi rozwój bakterii i je zabija, dzięki czemu zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu.

Monitorowanie i kontrola przez aplikację

Aplikacja Petoneer pozwala w dowolnym miejscu i czasie monitorować i kontrolować oczyszczacz. Wychodząc z domu możemy użyć aplikacji, aby włączyć tryb Away, dzięki któremu, po powrocie do domu można cieszyć się świeżym powietrzem.

 Prześpij całą noc

Urządzenie w nocnym trybie działa bardzo cicho wytwarzając hałas na poziomie 30dB, dzięki czemu nie będzie przeszkadzać podczas snu. 

 Bezpieczeństwo i prostota

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby każdy jego róg był zaokrąglony, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że dzieci zostaną zranione ostrymi krawędziami. Natomiast dzięki wyposażeniu urządzenia od spodu w antypoślizgową matę skutecznie zwiększa się stabilność urządzenia. Szufladkowa konstrukcja uchwytu filtra sprawia, że wymiana filtra jest dziecinnie prosta i błyskawiczna. Wystarczy pociągnąć za uchwyt filtra, a następnie go wyciągnąć i podmienić.


W zestawie


Fontanna Fresco Smart Mini
Kabel zasilający USB

 

Specyfikacja

 

Model AOE020
Wymiary 180 x 180 x 240 mm
Waga netto 1450 g
Zasilanie DC 12 V / 2 A
Komunikacja Wi-Fi
Pobór mocy ≤16 W
Pokrycie Ok. 10 m²

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie